NAPOLİ TURU
Tarih : 08/11/2018 - 11/11/2018
Güzergah : İSTANBUL - NAPOLI
Fiyat : 499 EUR 339 EUR'dan itibaren
Referans No : pr221/Napoli-Tu

1.GÜN İSTANBUL - NAPOLI (POMPEI)

 

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 05:45'de Prontotour yetkilileriyle buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben saat 08:15'de Türk Hava Yolları'nın TK1879 sayılı seferi ile Napoli’ye hareket. 08:35'de varışımızın ardından havalimanında bekleyen özel aracımız ile panoramik Napoli şehir turu için hareket. Şehir turumuzda; Mergellina, Plebiscito Meydanı, Trieste Tirentino Meydanı ve Toledo Caddesi görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olan Pompei turumuza katılabilirler. Sonrasında otelimize hareket odaların alınmasının ardından serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

2.GÜN NAPOLI (POSITANO & AMALFI & RAVELLO)

 

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Positano & Amalfi & Ravello Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda ilk durağımız Positano; bir çok ünlü film yönetmeninin esinlendiği Positano, dikey kasaba olarak adlandırılmıştır, çünkü birbiri üstüne göğe doğru tırmanan rengarenk evlerden oluşur. Daha sonra Amalfi’yi ziyaret. Amalfi‘nin kuruluş hikayeleri arasında en çok yaygın olanı, şehrin Roma kökenli olduğudur. Costantinopoli’ye giden bir kaç Romalı ailenin, fırtına esnasında sığındıkları bu koyda Amalphia şehrini kurdukları anlatılır. Günümüzde Amalfi deniziyle, eşsiz manzaralarıyla, misafirperverliği ile dünyaca ünlü bir kasabadır. Sonraki durağımız dünyaca ünlü müzik festivaline ev sahipliği yapan Ravello'dur. Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

3.GÜN NAPOLI (CAPRI ADASI)

 

Sabah kahvaltı sonrası alışveriş ve kişisel aktiviteler için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan  Capri Adası Turu'na katılabilirler. Bu turumuzda Napoli körfezinin güneyinde kalan ve uzun yıllardan beri sayfiye yeri olarak bilinen adanın belli başlı görülecek yerleri ziyaret edilecektir. Marina Piccola (küçük liman), villaların sıralandığı yüksek panoramik gezinti yolu olan Tragara Belvedere'si, Anacapri ve Capri Adası görülecektir. Tur bitimi otelimize geri dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelinizde.

 

4.GÜN NAPOLI - (SORRENTO TURU) - İSTANBUL

 

Sabah kahvaltı sonrası en geç saat 10:00'a kadar odaların boşaltılması ve serbest zaman.  Arzu eden misafirlerimiz için ekstra olarak Sorrento Turu'na katılma imkanı. Sonrasında rehberimizin belirteceği saatte havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları'nın TK1454 sayılı seferi ile saat 18:35'de İstanbul'a hareket. Yerel saate göre 22:40'da Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

ÜCRETE DAHİL HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Napoli - İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Napoli’de belirtilen kategori otelde 3 gece oda-kahvaltı (3 continental kahvaltı) dahil konaklama
 • Havaalanı - Otel - Havaalanı transferleri
 • Prontotour Türkçe Tur Liderliği Hizmeti
 • Panoramik Napoli şehir turu
 • Havalimanı güvenlik ve yer hizmeti vergileri
 • Zorunlu Seyahat Sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)
 • K.D.V dahildir

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • İtalya vize ücreti ve vize hizmet bedeli  120 EURO(Vize alımı için gerekli evrakları belirten ek listeyi lütfen isteyiniz.)
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Ekstra turlar
 • Konaklama vergileri
 • Ören yerleri giriş ücretleri
 • Dahil Olan hizmetlerde açıkça belirtilmemiş tüm hizmetler
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %20 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.

POMPEI TURU 60 EURO (02-12 YAŞ 35 EURO)

Vezüv yanardağının yerle bir ettiği, şimdi açık müze olan Pompei antik kenti, zaman yolculuğu yapmışçasına yerel rehber eşliğinde geziliyor.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti + Pompei Girişi + Kulaklık

POSITANO & AMALFI & RAVELLO 90 EURO (02-12 YAŞ 50 EURO)

Keyifli bir yolculuk sonrası görkemli kıyıları ile bir sahil kasabası olan Positano’ya varıyoruz. Emsalsiz kıyıları, beyaz ve pastel renkli evleri ile Positano turumuzun ardından Amalfi kıyılarına doğru hareket ediyoruz. Devamında inanılmaz sahil manzaraları ile Ravello turumuzu yapıyoruz.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti

CAPRI ADASI TURU (NAPOLI'DEN) 80 EURO (02-12 YAŞ 60 EURO)

İtalya ve Avrupa’nın en zenginlerinin yaşadığı ve villalarının bulunduğu Hollywood filmlerine konu olmuş Cennet ada Capri’nin gezilmesi.

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti + Feribot

SORRENTO(NAPOLI'DEN) TURU 50 EURO (02-12 YAŞ 30 EURO)

En küçük yerleşimi bile görülmeye değer görkemli Amalfi sahillerinde yer alan, İtalya’nın romantik şehri Sorrento'nun gezilmesi…

Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik Hizmeti

Önemli Not:

Ekstra turlar minimum 20 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir.20 kişinin altında katılım durumunda tur fiyatlarında değişiklik söz konusu olabilir. Yeterli katılımcı olmadığı takdirde oluşabilecek fiyat farkları sayılar elde edildikten sonra tur öncesi rehberimiz tarafından bilgilendirilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<p style="outline: 0px; border-style: none; margin-top: 1rem; margin-bottom: 1rem; b